2014-04-10: Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy MTG na Spotkania dla Początkujących.

Granie zorganizowane jest w formie mini-turnieju (bądź w innej, według woli uczestników), aby początkujący uczestnicy mogli zobaczyć jak to wygląda od tej strony, ale ma też za zadanie umożliwić spotkanie się osobom rozpoczynającym przygodę z MTG, grającym typowo dla zabawy lub po prostu chcącym pobawić się jakąś śmieszną konstrukcją. Każdy jest mile widziany! Na sali […]

  • Opublikowano: 09.04.2014, 07:42

Granie zorganizowane jest w formie mini-turnieju (bądź w innej, według woli uczestników), aby początkujący uczestnicy mogli zobaczyć jak to wygląda od tej strony, ale ma też za zadanie umożliwić spotkanie się osobom rozpoczynającym przygodę z MTG, grającym typowo dla zabawy lub po prostu chcącym pobawić się jakąś śmieszną konstrukcją.
Każdy jest mile widziany!

Na sali będzie zawsze doświadczony sędzia, który chętnie pomoże w składaniu talii oraz udzieli cennych wskazówek jak grać. Na życzenie graczy, może także dokonać przeglądu talii, aby ocenić jej siłę i ewentualnie zalecić drobne modyfikacje, tak, aby nie psuć nikomu zabawy.
Spotkanie jest organizowane dla graczy, toteż to od Was zależy jak będzie ono przebiegało.

Data: 11, 25 kwietnia
Godzina: 16:20
Wpisowe: 0 zł
Miejsce: PTTK, ul. Staromiejska 1 (naprzeciwko CH Jakub) – zdjęcie wejścia poniżej. W razie problemów ze znalezieniem proszę dzwonić do Michała (505 133 723)

Organizator: Piotr 'Haldir’ Karpowicz & Michał 'ratowniq’ Kruk & Sklep Emar

Format: Casual.